Loading...
| Model | 2123A |
| Voltage | 220-240V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Power | 1800W |
| Capacity | 1.5L |
| Dimension | 210 x 210 x 540 mm |
| Jug Material | Polycarbonate (PC). BPA Free |
| Features | 2 speeds + pulse switch Intelligent timing program Variable speed control Over-current/over-temperature protection |
| Net Weight | 6kg |
| Warranty | 1 year |