Loading...
| Model | 767 |
| Voltage | 220-240V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Power | 1500W |
| Capacity | 2L |
| Dimension | 175 x 215 x 510 mm |
| Jug Material | Polycarbonate (PC). BPA Free |
| Features | 10 speeds + pulse switch Variable speed control Over-current/over-temperature protection |
| Net Weight | 3.80kg |
| Warranty | 1 year |