Loading...
| Model | IM-65A |
| Ice Type | Cubes |
| Daily Ice Production | Up to 59KG |
| Ice Storage | 26KG |
| Dimension (WxDxH) | 660 x 570 x (800+90) mm |
| Power | 390W |
| Power Supply | 220V / 50Hz |
| Ice Cube Size | 28 x 28 x 32 mm |
| Cooling Method | Wind cooling |
| Test Room Temperature | 10°C |
| Test Water Temperature | 10°C |